درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۶-۳-۱۳۹۷, ۰۶:۱۳ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
روزهاي تلخ به پايان رسيد/ پاسخ اعتماد قطبي را به بهترين شکل مي‌دهم
نویسنده پیام
کاربر 8 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 45
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 2 ارسال
ارسال: #1
روزهاي تلخ به پايان رسيد/ پاسخ اعتماد قطبي را به بهترين شکل مي‌دهم

مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: روزهاي تلخ و سخت گذشته تمام شد و من به فکر موفقيت‌هاي آينده در تيم‌هاي ملي و باشگاهي هستم. 

مهرداد اولادی در مورد آخرین وضعیت خود گفت: با نظر مساعد مسئولان مشکل خروج از کشورم حل شد و توانستم با تاخیر به اردوی تیم ملی ملحق شوم. البته در دو، سه سال گذشته دوران سخت و تلخی را پشت سرگذاشته ام ولی از امروز به فکر موفقیت در تیم‌های ملی و باشگاهی هستم.

وی با بیان اینکه کم کم به دوران اوجش نزدیک می‌شود، افزود: سعی می کنم با ارائه بازی‌های قابل قبول نظر افشین قطبی سرمربی تیم ملی را جلب و در زمین مسابقات به بهترین شکل پاسخ اعتمادش را بدهم.

مهاجم تیم ملی کشورمان از دیدار با تیم‌های چین و کره جنوبی به عنوان بازی‌های تدارکاتی بسیار خوب برای تیم ملی نامبرد و اضافه کرد: قطعا با برگزاری دیدارهای تدارکاتی با این تیم‌های معتبر در آسیا و جهان می‌توانیم با آمادگی و قدرت بیشتر در مسابقات جام ملت‌های آسیا حضور یافته و از اعتبار فوتبال ایران در آن رقابت‌ها دفاع کنیم.

اولادی در پایان گفت: من در مسابقات لیگ تلاش مضاعفی را انجام دادم و توانستم پس از مدتها دوری بار دیگر در تیم ملی حضور یافته و برای تیم ملی کشورم به میدان بروم. از این مسئله بسیار خوشحالم و امیدوارم در آینده هم بتوانم عملکرد بسیار خوبی در تیم ملی داشته باشم.

تیم‌های ملی فوتبال کره جنوبی و ایران در دیداری دوستانه ساعت 15:30 امروز سه شنبه در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول به دیدار هم می روند. این دو تیم خود را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آماده می‌‍کنند که دیماه در قطر برگزار می‌شود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
مرخصی هافبک صربستانی استقلالی ها پايان يافت
همسر ناصر حجازي پاسخ نامه علي كريمي را داد
سرمربي پرسپوليس: تيمش مي‌خواهد برابر حريف بهترين نمايش را ارائه کند.
پاسخ علی دایی به رکورد جالب قلعه نویی دردربی ها
سفير ايران: براي حضور تيم ملي فوتبال ايران در برزيل به بهترين شكل برنامه ريزي مي كنيم
پاسخ کاپیتان تیم ملی به سرمربی کره
حجازي وعابدزاده در رده بهترين‌ دروازه‌بانان جهان
عابدزاده: از اعتماد رويانيان تشکر مي‌کنم
تکليف معدنچي تا پايان هفته روشن مي‌شود
بيک‌زاده: فتح‌الله‌زاده گفت تا‌پايان هفته پول مي‌رسد

روز محشر که همه گریانند
اشک ریزان حسین خندانند
۱۷-۶-۱۳۸۹ ۰۴:۱۶ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 118,086 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 718 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 673 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 789 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 670 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان