درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳-۳-۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
پولادي: در حق پيروز نامردي كردند/ به استقلال گل بزنم خوشحالي نمي‌كنم
نویسنده پیام
کاربر 8 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 45
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 2 ارسال
ارسال: #1
پولادي: در حق پيروز نامردي كردند/ به استقلال گل بزنم خوشحالي نمي‌كنم

<H2 itxtvisited="1">من پارسال هم به استقلال گل زدم و خوشحالي نكردم. اين‌بار هم به فكر گلزني هستم ولي اگر گل بزنم به احترام استقلال خوشحالي نخواهم كرد.

سايت گل ـ مهرداد پولادي روز جمعه با پيراهن مس مقابل استقلال قرار خواهد گرفت. او فصل گذاشته در تراكتورسازي يك گل ديدني به استقلال زد و باز هم به فكر باز كردن دروازه تيم سابقش است.<BR itxtvisited="1"> پولادي در پاسخ به اين سوال كه اگر به استقلال گل بزني خوشحالي مي‌كني. مي‌گويد: «من پارسال هم به استقلال گل زدم و خوشحالي نكرد. اين‌بار هم به فكر گلزني هستم ولي اگر گل بزنم به احترام استقلال خوشحالي نخواهم كرد.» <BR itxtvisited="1">پيروز قرباني چند روز پيش در مصاحبه‌اي اعلام كه در بازي با استقلال از اينكه چهره چند استقلالي را تحمل كند ناراحت است.<BR itxtvisited="1"> پولادي در مورد رويارويي خودش با استقلال مي‌گويد:«من حس خاصي ندارم و اين مسائل در فوتبال طبيعي است ولي در مورد پيروز قرباني بايد بگويم كه او حق دارد ناراحت باشد چرا كه در مورد پيروز نامردي كرده‌اند خصوصا در ابتداي اين فصل كه اصلا رفتار خوبي با او صورت نگرفت.» <BR itxtvisited="1">پولادي درباره پيش‌بيني نتيجه بازي مي‌گويد:«من اميدوارم كه ببريم چون ميزبان هستيم. البته استقلال تيم خوبي دارد و بازي سختي خواهيم داشت ولي در اين مسابقه مساوي هم به درد ما نمي‌خورد و فقط بايد ببريم.»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
گفتگوي جالب و تاریخی مجیدی و قلعه نویی در رختکن استقلال
اولتیماتوم تیموریان به استقلال/ آندو در تمرینات شرکت نمی‌کند!
جدیدترین رنکینگ باشگاه های جهان؛ صعود 15 پله اي پرسپوليس و سقوط 4 پله اي استقلال
تاپیک اختصاصی تيم استقلال
آخرين اخبار ازبازي استقلال با بوريرام
سرمربي اسبق استقلال عزادار شد
آخرين اخبار ازبازي استقلال و مس كرمان
تحليل داوري ديدار استقلال و ذوب‌آهن
حاشيه هاي ديدار ذوب‌آهن و استقلال
بازتاب شش تايي شدن استقلال درنشريات سال 52+عكس

روز محشر که همه گریانند
اشک ریزان حسین خندانند
۱۷-۶-۱۳۸۹ ۱۱:۴۲ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 118,067 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 718 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 673 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 789 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 670 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان