درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۷-۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
گوتی: من و رائول باید بهتر از این‌ها از رئال بدرقه می‌شدیم
نویسنده پیام
کاربر 8 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 45
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 2 ارسال
ارسال: #1
گوتی: من و رائول باید بهتر از این‌ها از رئال بدرقه می‌شدیم

<H2 itxtvisited="1">ستاره سابق رئال بر این باور است که او و رائول شایسته خداحافظی بهتری بودند.

سایت گل – گوتی، هافبک سابق رئال مادرید گفته که انتظار بدرقه بهتری از رئال مادرید را داشت.

این بازیکن کهنه‌کار 33 ساله که 15 سال را در تیم اول رئال گذراند و در تابستان به بشیکتاش پیوست، گفت هیچ تماسی با ژوزه مورینیو پیش از ترک سانتیاگو برنابئو نداشت. او همچنین گفت ناراحت شد که او و رائول بدرقه شایسته‌ای نشدند.

گوتی می‌گوید: «همیشه می‌خواستم جدایی ویژه‌ای داشته باشم. من زمانی طولانی را در آن جا گذرانده بودم. درست است و رائول و من نیاز به چیزی بیشتر داشتیم. ما آن همه مدت را در رئال گذراندیم، اما جدایی ما خیلی سریع اتفاق افتاد.»

او همچنین گفت که در هر حال از رئال جدا می‌شد: «تصمیم خود را مدت‌ها پیش‌تر گرفته بودم و نشان دادم که پای حرفم می‌ایستم. من با مورینیو هیچ حرفی در هیچ زمانی نزدم. هیچ تماسی نداشتیم، چون روزی که اعلام کردم می‌روم باشگاه از این موضوع خبر داشت. خنده‌دار می‌شد اگر می‌خواستم وقت خود را در تیمی تلف کنم که نمی‌خواهم در آن باشم.»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
نابغه اردبیلی که رئال‌مادرید به دنبال اوست
مدیر برنامه های بالوتلی: اینتر و میلان باید ادغام شوند
شوچنکو: آنچلوتی دوست همه است؛رئال و آنچلوتی برای هم ساخته شده اند؛نمی دانم کریس چرا
نظر مسی در مورد سرمربی جدید رئال مادرید
اسپانیای 13-08 یا برزیل 1970؛ کدام بهتر است؟
زیدان، ایسکو را برای پیوستن به رئال متقاعد کرد
آنچلوتی رسما سرمربی رئال مادرید شد
مبلغ فروش ایسکو به رئال مادرید و من سیتی اعلام شد
پیشنهاد8 میلیون یورویی رئال برای پیرلو
مشکل مورینیو و رونالدو در رئال مادرید چه بود؟

روز محشر که همه گریانند
اشک ریزان حسین خندانند
۱۷-۶-۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بارسلونا جایگاه خود رادرصدر جدول لالیگا تثبیت کرد/ شکست سنگین اشتوتگارت Siva68 0 803 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  آتلتیکو مادرید در فاصله یک قدمی بارسای صدرنشین قرار گرفت Siva68 0 721 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ عصر
  صدای نیلسون درآمد; فقط ۱۰ درصد قراردادم را گرفته‌ام Siva68 0 677 ۹-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ صبح
  غلبه چلسی بر آرسنال و برد منچستر/ شکست فولام و نیمکت نشینی دژاگه Siva68 0 795 ۸-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ صبح
  پیروزی بارسلونا در ال‌کلاسیکو با گلزنی نیمار و سانچز Siva68 0 626 ۵-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان