درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۵-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
طريقه نماز وحشت
نویسنده پیام
کاربر 2 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 3
سپاس ها 0
سپاس شده 5 بار در 5 ارسال
ارسال: #1
طريقه نماز وحشت

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام عليکم و رحمة الله و برکاته خوش آمدي براي حسن عاقبت خود از جنابعالي التماس دعاي خير دارم اگر دفعة اولته، بار آخَرت نباشه..

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''​''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

طريقه نماز وحشت

نماز وحشت يا "ليلة الدفن" جزو نمازهاي مستحبي و مورد تاکيد است که در اويلن شب به خاک سپاري متوفا خوانده ميشود (بهتر است در اول شب يعني بعد از خواندن نماز عشا خوانده شود)و دستور خواندن ان بدين شرح است :
دو رکعت است که در رکعت اول بعد از سوره حمد يک مرتبه آية الکرسي خوانده ميشود و در رکعت دوم بعد از خواندن سوره حمد ده مرتبه سوره قدر خوانده ميشود . بعد از سلام نماز اين دعا خوانده ميشود
 «اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّـد وَ آلِ مُحَمَّـد، وَ ابْعَثْ ثَوابَهُما إلى قَبْرِ فُلان» جاي کلمه فلان نام متوفا برده ميشود.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''​''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

«««««تا مطلب بعدي خدا حافظ شما»»»»»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
آموزش احکام - واجبات، مبطلات و شکيات نماز
آموزش احکام - انواع نماز و احکام آن
طريقه نماز وحشت
آموزش احکام - مقدمات نماز
خدا آن حس زیباست که درتاریکی صحرا،
زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را
یکی همچون نسیم دشت می گوید
"کنارت هستم ای تنها"
ودل آرام میگیرد

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۸-۶-۱۳۸۹ ۰۹:۴۶ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر 2 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 3
سپاس ها 0
سپاس شده 5 بار در 5 ارسال
ارسال: #2
RE:طريقه نماز وحشت

سلام
باید ببخشید این پست رو جاش رو اشتباه گذاشتم و حذف کنید اگه زحمتی نیست چون من هر کاری کردم نشد
خدا آن حس زیباست که درتاریکی صحرا،
زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را
یکی همچون نسیم دشت می گوید
"کنارت هستم ای تنها"
ودل آرام میگیرد

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۸-۶-۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احکام رقصیدن+آیا دادن شاباش به عروس و داماد حرام است؟ امشاسپند 0 1,421 ۳۱-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: امشاسپند
  ازدواج بازیگران در فیلم ، حکم ازدواج را دارد امشاسپند 0 931 ۳۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ صبح
  راه حل امام موسی صدر برای دست دادن با زنان امشاسپند 1 1,063 ۱۲-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: sky boy64
  آیا سقط جنین بر اثر مشکلات اقتصادی جایز است؟ امشاسپند 0 927 ۱۰-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ صبح
  فحاشی داد و فریاد وارد عنف شدن و ضرب و شتم danial007 0 1,115 ۱۴-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: danial007

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان