درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۷-۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ صبحارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
نامه‌نگاري‌ كروبي فعاليت‌هاي تبليغاتي را به ذهن متبادر مي‌كند
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
********
آفلاین
ارسال‌ها: 38,512
تاریخ عضویت: ۳ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
نامه‌نگاري‌ كروبي فعاليت‌هاي تبليغاتي را به ذهن متبادر مي‌كند

زاكاني در گفت‌وگو با فارس:
نامه‌نگاري‌ كروبي فعاليت‌هاي تبليغاتي را به ذهن متبادر مي‌كند

خبرگزاري فارس: عضو ارشد فراكسيون اصولگرايان مجلس در پاسخ به ادعاي اخير كروبي گفت: اين گونه اقدامات پيش از اين‌كه اصلاح‌گرايانه تداعي كند، فعاليت‌هاي تبليغاتي را بيشتر به ذهن متبادر مي‌كند.

عليرضا زاكاني نماينده مردم تهران و عضو ارشد فراكسيون اصولگرايان مجلس درگفتگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس در پاسخ به ادعاي اخير كروبي در قالب نگارش نامه به هاشمي رفسنجاني، گفت: در واقع اين نامه يك مضموني داشت كه فارغ از درست يا اشتباه بودن آن، اينگونه مراودات و اقدامات مسئولين در هر سطحي محل اشكال است.
وي افزود: اين گونه اقدامات يكسري از فعاليت‌هاي تبليغاتي را بيشتر به ذهن متبادر مي‌كند تا اقدامي اصلاح‌گرايانه، از اين رو اگر اشكالي هم در نظام باشد كه هر روز نظام در مسير خودش مي‌بايست اشكالاتش را پس از ديگري اصلاح كند، اين نوع اقدامات و نامه نگاري‌ها نه تنها منجر به اصلاح نمي‌شود بلكه ضررهاي بسياري را با خود همراه دارد. اگرچه با پيگيري‌هاي كميته‌ ويژه مجلس و اظهارات آقاي لاريجاني رئيس‌مجلس معلوم شد كه از اساس اين ادعا و موضوع نامه وي نادرست بوده است.
زاكاني در تحليل خود از آفت‌هاي اين نوع نامه‌نگاري‌ها، اظهار داشت: بي‌‌اعتمادي مردم به نظام اسلامي و سست‌كردن پايه‌هاي اساسي نظام از آفت‌هاي اين نوع اقدامات است.
وي مشوش‌كردن فضاي عمومي كشور، ايجاد اختلال در مسير حركت ملت و نيز سوء استفاده دشمناني كه دستشان به خون ملت‌ها آغشته است را از ديگر آفت‌هاي اين نوع نامه‌نگاري‌هاي غيرمستند و اشتباه عنوان كرد و افزود: ضمن اين كه با اين ادعاها از ايران به عنوان ام‌القراي جهان اسلام چهر‌ه‌ايي نازيبا ترسيم مي‌شود، به ادعاي دشمناني كه ساليان گذشته كوشيده‌اندچهره منفي از اسلام و ايران اسلامي را با رفتار دست‌نشاندگان خود و ساير گروه‌هاي خشونت‌گرا نشان دهند كمك مي‌كند.
به گفته اين نماينده مجلس اين گونه اقدامات راه‌ را به سمت و سويي مي‌برد كه كساني خودشان متهمان اصلي عرصه جنايتكاري در جهان هستند و انسان‌ها را فقط به خاطر اعتقاداتشان مورد آزار و اذيت قرار مي‌دهند از آن بر عليه نظام اسلامي استفاده كنند.
عضو ارشد فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي تأكيد كرد: اين اقدام كروبي هزينه سنگين ديگري را براي اين ملت به همراه دارد و فضاي عمومي و رسانه‌هاي تبليغاتي بيگانگان را براي بهانه‌گيري ملت ايران آماده مي‌كند و در داخل و سطح جهان نيز به وجهه اسلام ناب محمدي و نظام اسلامي آسيب وارد مي‌كند.اين در حالي است كه نامه نگاري كروبي در نهايت هيچ اصلاحي را در پي ندارد، مگر آنكه فاصله‌ها را بيشتر و آسيب‌ها را افزوني مي‌بخشد.
نماينده مردم تهران در خانه ملت تصريح كرد: در حقيقت خلاف و تخلف در نظام اسلامي از هر كس و به هر نوعي پذيرفتني نيست؛ اگر جايي در مسير رسيدگي به تخلفات فردي يا موضوعي كه منجر به مجرميت فرد مي‌شود، كسي نسبت به آن زياده روي كند، حتما نظامي اسلامي با آن مي بايست برخورد كند.
زاكاني با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامي مبني بر تشكيل كميته‌اي از سوي سه قوه براي رسيدگي به تخلفات گفت كه اينگونه اقدامات جريان اصلاح‌گرايانه دارد چرا كه اساسا مشكلات نظام بايد در درونش جراحي و نسبت به برطرف كردن آن مشكل اقدام شود.
دبير كل جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي با تاكيد بر اينكه اگر فردي به عنوان مسوول اشكالي را كه ديگران نسبت به آن به نادرستي مدعيند تكرار كند، جرمي بزرگتر از اتفاق جرم را انجام داده است، بيان داشت: بايد آن مسوول و يا نخبه نسبت به هر اقدامي كه در اين زمينه رخ مي‌دهد، پاسخگو باشد.
وي در ادامه به مستندات اعلام شده از سوي فرزند كروبي اشاره و گفت: آنگونه كه مطلع شدم فرزند كروبي اعلام كرده كه استنادات نامه پدرش به هاشمي رفسنجاني منوط به يكسري تماس‌هاي تلفني است كه صورت گرفته است كه اساسا اين اقدام نه با تدبير سياسي و نه با خط سيره امام راحل سازگاري و همخواني دارد از اين رو چنين مشي كاملا مردود است و آسيب‌هاي جدي را در پي دارد همانند ادعاي تقلب در انتخابات كه منجر به هزينه‌هاي بسيار سنگيني براي ملت ايران شد و امروز حتما بايد كساني كه مسببان آن مساله بودند پاسخگو بودند.
عضو ارشد فراكسيون اصولگرايان مجلس تاكيد كرد كه كروبي بايد نسبت به نامه‌اش پاسخگوي ملت ايران باشد تا با اينگونه اقدامات افكار عمومي و نظام اسلامي را دستخوش فعاليت‌هاي تبليغي و جناحي خود قرار ندهد.
نماينده مردم تهران در هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از گفتگويش با خبرنگار فارس با ارائه تحليلي از روند برگزاري دادگاه متهمان پرونده كودتاي مخملي گفت: برگزاري اين دادگاه‌ها در راستاي روشن‌كردن فضاي جامعه بسيار مؤثر واقع شد به اين شكل كه كساني كه بحث تقلب در انتخابات را به عنوان شيوه كار خود برگزيدند و به هر نحوي به دنبال موج‌آفريني در كشور بودند با برگزاري اين دادگاه مردم نسبت به اقدامات آنان آگاه شدند.
وي افزود: مردم متوجه شدند كه چگونه مي‌شود با برنامه‌ريزي قبلي اقدامات كلاني را براي ضربه‌زدن به منافع كشور انجام داد و بيگانگاني كه هميشه مترصد ضربه زدن به انقلاب اسلامي هستند چگونه از فرصت فراروي انقلاب كه تجلي آن شركت مردم در پاي صندوق‌هاي راي بود اين‌گونه سؤاستفاده و آن را در كام ملت ايران تلخ كنند. از اين رو معتقدم كه برگزاري اين دادگاه‌ها موجب آگاهي مردم از اقدامات پيدا و پنهان دشمنان و برخي عناصر داخلي كه منافع ملي را به پاي خواسته‌هاي گروهي و سياسي خوب قرباني مي‌كنند، مي‌شوند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
پس از برادران لاریجانی، احمدی نژاد هم به رهبر انقلاب نامه نوشت
نامه رییس مجلس به مقام معظم رهبری
نامه رییس قضا به رهبر انقلاب
آیین‌نامه جذب و بكارگیری نخبگان برتر در دستگاه‌های دولتی تصویب شد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: نامه اوباما پایان مرحله تهدید ایران است
نامه اوباما به ایران حرف تازه‌ای ندارد/درخواست خرید نفت از ایران بیش از تولید کشور اس
اگر لازم باشد به نامه آمریکایی‌ها جواب می‌دهیم
پاسخ فرمانده کل قوا به نامه کارکنان صنایع پارچین
صدور80 مجوز فعاليت اقتصادي در منطقه آزاد تجاري ـ صنعتي چابهار
نامه اپوزیسیون خارج از کشور در اعتراض به اخراج گروهک تروریستی منافقین از عراق
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۲۴-۵-۱۳۸۸ ۰۶:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,141 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 985 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 1,006 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,472 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,761 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: irantaha


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان